Rok szkolny 2021/2022

Dziękujemy Mamie Franka S. z grupy Mrówek za pomoc w zorganizowaniu autokaru na wycieczkę do „Zielonej Przystani”.

Dziękujemy Rodzicom Natalki G. z grupy Żabek oraz Laury G. z grupy Mrówek za darowiznę w formie środków finansowych.

Dziękujemy Tacie Lilianki N. z grupy Pszczółek oraz Zosi N. z grupy Biedronek za naprawę furtki, bramek oraz innych napraw na boisku Gryfuś.

Dziękujemy Rodzicom Łucji z grupy Żabek za krzesła oraz mobilną tablice magnetyczną.

Dziękujemy Rodzicom Hani N. z grupy Pszczółek oraz Marka N. z grupy Biedronek za monitoring wizyjny oraz zabawki do grupy Biedronek.

Dziękujemy Tacie Bartka B. z grupy Mrówek za zrobienie szafki na tablety.

Dziękujemy Tacie Idy S. z grupy Biedronek za stworzenie nowej strony internetowej.

Dziękujemy Rodzicom Janka B.  z grupy Mrówek oraz Olka B. z grupy Motylków za nowy komputer stacjonarny.

Podziękowania dla rodziców dzieci z PP46