Pomoc psychologiczno- pedagogiczna dla dzieci z Ukrainy

Szanowni Państwo,

I.           Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne w Szczecinie organizuje konsultacje z psychologiem i pedagogiem dla rodziców
dzieci pięcio- i sześcioletnich z Ukrainy
, w pierwszej kolejności dzieci ze statusem uchodźcy.

Konsultacje odbywać się będą od 9 maja 2022 r., w każdy poniedziałek, w godzinach 1400 – 1600 w Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym w Szczecinie przy ul. A. Mickiewicza 23. Proszę rodziców o indywidualne zgłoszenia pod numerem telefonu 91 506 54 74 (podczas dyżuru telefonicznego – w środy i w czwartki, w godzinach od 1000 do 1200).

II.         Jednocześnie informujemy, że poradnia organizuje zajęcia terapeutyczne dla dzieci pięcio- i sześcioletnich z Ukrainy, w pierwszej kolejności dla dzieci ze statusem uchodźcy.

Spotkania z dziećmi odbywać się będą od 27 czerwca 2022 r. w Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym w Szczecinie, przy ul. A. Mickiewicza 23.

W imieniu pracowników Centrum Psychologiczno-Pedagogicznego w Szczecinie zapraszamy serdecznie do współpracy

Konsultacje dla rodziców dzieci z Ukrainy plakat- pobierz

Plakat po ukraińsku dla rodziców- pobierz