Sensoryczny ogród rekreacyjny „Zielona Przystań”

Dnia 3.06.2022 (piątek) dzieci ze wszystkich grup wyjeżdżają na całodniowy piknik do sensorycznego ogrodu rekreacyjnego „Zielona Przystań” w Jezierzycach. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz. 7:30 Wyjazd odbędzie się zaraz po śniadaniu, powrót do przedszkola około godz. 15:30. Cena za bilet wstępu wynosi 18 zł, koszt wynajmu autokarów pokrywa przedszkole z pieniędzy z Rady Rodziców.

W trakcie pikniku będzie zapewniony dzieciom posiłek w formie kiełbaski z grilla i bułki. Dzieci w tym dniu mogą zabrać ze sobą swoje plecaki, a w nich drobne przekąski, owoce i napój. Prosimy, aby przekąski były suche (nie z czekoladą), a napój tylko w plastikowej, dobrze zamykanej butelce (nie w szklanej, nie– soczki w kartonikach). W tym dniu prosimy ubrać dzieci w wygodny, sportowy strój (adekwatnie do pogody), każde dziecko powinno mieć nakrycie głowy.

Jeśli dziecko źle znosi jazdę autokarem, prosimy koniecznie poinformować o tym nauczyciela. Lek podaje dziecku rodzic przed przyjściem do przedszkola.