1.Podstawa programowa realizowana jest w godzinach 9:00 – 14:00 – bezpłatnie.

2.Opłata za każdą rozpoczętą godzinę ponad podstawę programową w godzinach otwarcia przedszkola wynosi 1,30 zł (z wyjątkiem dzieci 6-letnich –  zwolnienie z opłaty za pobyt, jedynie koszty wyżywienia). Opłata na drugie dziecko zostaje obniżona 50%, na trzecie 75%, na kolejne dziecko 100%. Rodzeństwo dziecka 6 letniego nie ma zniżki!

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu ustalona jest na podstawie UCHWAŁY NR XLIX/1347/23 RADY MIASTA SZCZECIN z dnia 25 kwietnia 2023 r.zmieniającej uchwałę w sprawie opłat za świadczenia prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin przedszkoli publicznych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

3.Miesięczna wysokość opłaty za czas realizacji odpłatnych świadczeń ustalana jest jako iloczyn stawki godzinowej (tj. 1,30 zł) oraz sumy godzin pobytu dziecka w przedszkolu ponad czas, o którym mowa w pkt. 1 w miesiącu, za który pobierana jest opłata.

4.Sumę godzin pobytu dziecka w przedszkolu nalicza się na podstawie wprowadzanych przez rodziców przy wejściu i wyjściu z przedszkola indywidualnych pinów (czytnik) przypisanych każdemu dziecku.

5.Korzystanie z posiłków w przedszkolu jest odpłatne.

6.Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci wynosi 10 zł dziennie.

Opłata za wyżywienie dziecka w przedszkolu ustalona jest na podstawie Zarządzenia Nr 3/23 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 02.01.2023 r.

7.Miesięczna opłata za wyżywienie stanowi iloczyn stawki dziennej i liczby dni żywienia w miesiącu.

8.Liczbę dni pobytu/żywienia dziecka w przedszkolu nalicza się na podstawie zapisów w dzienniku.

9.Opłatę za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu wnosi się do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczeniowym. W przypadku, gdy ten dzień jest wolny od pracy, za ostatni dzień płatności uznaje się najbliższy dzień roboczy.

10.Za dzień zapłaty uważa się dzień wpływu opłaty na rachunek bankowy.

11.Opłata za pobyt i wyżywienie  jest naliczana przez przedszkole i podawana do wiadomości na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola za pomocą indywidualnych kodów  oraz na stronie internetowej przedszkola w zakładce ,,Opłaty” za pomocą loginu i hasła.

12.Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu rodzice wpłacają na konto przedszkola:

PKO Bank Polski: 45 1020 4795 0000 9202 0278 2811
Nazwa odbiorcy: Przedszkole Publiczne nr 46 w Szczecinie

13.Dokonując wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka, numer grupy oraz miesiąc, za który jest dokonywana opłata.

14.Prosimy wpłacać dokładnie taką kwotę, jaka widnieje w rubryce kolumny Ogółem.

Informacja
Kliknięcie w przycisk Opłaty za przedszkole wyświetli okno do wpisania loginu oraz hasła, które otrzymaliście Państwo na początku roku szkolnego. Jeśli nie pojawi się okno lub strona z listą płatności nie zadziała, prosimy o skorzystanie z innej przeglądarki.

Jeśli po kliknięciu przycisku poniżej lista dokumentów nie zostanie wyświetlona, prosimy o skorzystanie z innej przeglądarki.

Opłaty za przedszkole